Kurumsal

25 yılı aşkın zamandır faaliyet gösterdiğimiz gıda sektöründe Yalçın Toplu Tüketim Maddeleri ve yaklaşık 10 yıldır ithalat yaptığımız JVS Elektronik ATC markası ile Türkiye'nin her noktasına hizmet veren firmamız İkitelli Organize Sanayi Bölgesinde  7 oz basılmış kesilmiş kağıt ve ham bobin satışı yapmaktayız. 

YALCIN GROUP

Vizyon

İnsan sağlığına ve çevreye duyarlı müşteri memnuniyetini en üst düzeyde karşılanabilecek Kağıt Bardak, Karton Bardak,Baskılı Bardak üretmek hayatın her sektöründe kullanılacak ürünlerin üretilmesine ön ayak olmak.


Teknolojik yatırımlarımız ve uygulamalarımızı devamlı kılarak markamızın ve ürünlerimizin tüm Türkiye ve dünya pazarında bilinirliğini ve güvenirliğini sürekli artırmak ve müşteri memnuniyetini en üst düzeyde karşılayabilecek insan sağlığına ve çevreye duyarlı ürünler üretmek.
 
  
 

VİZYON

JVS Elektronik olarak vizyonumuz, müşteri memnuniyeti ve kalite ilkelerinden ödün vermeden gerek yurtiçi gerekse yurtdışında markamızın bilinirliğini arttırmak, karton bardak sektörüne yenilikçi ve kaliteli hizmetlerimiz ile yön vermektir.

HIZMETLERİMİZ

Adres:

İkitelli Osb Mah. Tümsan 1.Kısım 5.Blok Sok.Tümsan 1.Kısım Sitesi 5. Blok Apt. No:3/3  Başakşehir/İSTANBUL

0212 485 30 46

E-Mail: jvs@atcpilleri.com

  • Facebook Social Icon
  • YouTube Social  Icon
  • Sahibinden Mağazamız
  • YALCIN CUP PAPER CUP

© 2020 by JVS Elektronik