Karton Bardak Lideri: Yalçincup


Karton bardak imalatına ve kalitesine yeni bir boyut kazandıran Yalçincup, Türkiye’nin her yerine sağlıklı karton bardak ulaştırmayı hedefliyor.


Müşteri Desteği


Özel baskılı bardaklar, standart baskılı bardaklar ve karton bardak kapakları tasarlayan Yalçincup, tüm müşterilerine 7/24 hizmet desteği sunuyor. Soru ve önerileriniz, siparişleriniz hatta ürün takipleriniz ile ilgili aramak istediğiniz her an, gerek telefon numaraları gerekse internet ve e-posta üzerinden rahatlıkla ulaşabilirsiniz.


Firmaya Özel Tasarımlar


Firmaların ve şirketlerin isimlerine özel tasarlanan bardaklar sayesine markalarını rahatlık tanıyabilme fırsatı sunan Yalçincup, ürünlerinde her müşterisine kalite güvencesi sunuyor. Şık ve farklı tasarımların sunulduğu karton bardaklar, birbirinden farklı renk seçenekleriyle de dikkat çekiyor.


Tasarım ve Sağlık Bir Arada


Tek kullanımlık karton bardak üretiminde marka haline gelen Yalçincup, profesyonel bir üretim şirketidir. Kaliteli ürün ve hizmeti kendine ilke edinmiş firmada üretilen tüm ürünler, gıda ambalajlarına uygun malzemelerden yapılmaktadır. Karton bardak imalatının yanı sıra özel baskılı bardaklar ve plastik karton kapaklar üreten Yalçincup, tasarımlarında kaliteyi sağlıkla buluşturuyor.Karton bardak imalatı ile ilgili haberler, bilgiler elde etmek için YALÇİNCUPı takip edin.


#KARTONBARDAKIMALATI #KAĞITBARDAKÜRETİMİ #KOREANPAPERCUPMACHINE #7OZVENDINGPAPERCUPS #TURKEYPAPERCUP #KARTONBARDAK #KOREANMACHİNE #YALCINCUPPAPERCUP #PAPERCUP #PECOATEDPAPER #KARTONBARDAKMAKINASI #PAPERCUPMACHINE #KARTONBARDAKÜRETİMİ #TURKEYPEPAPER

Featured Posts
Recent Posts
Archive
Search By Tags
Henüz etiket yok.
Follow Us
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square

JVS Elektronik olarak vizyonumuz, müşteri memnuniyeti ve kalite ilkelerinden ödün vermeden gerek yurtiçi gerekse yurtdışında markamızın bilinirliğini arttırmak, karton bardak sektörüne yenilikçi ve kaliteli hizmetlerimiz ile yön vermektir.

HIZMETLERİMİZ

Adres:

İkitelli Osb Mah. Tümsan 1.Kısım 5.Blok Sok.Tümsan 1.Kısım Sitesi 5. Blok Apt. No:3/3  Başakşehir/İSTANBUL

0212 485 30 46

E-Mail: jvs@atcpilleri.com

  • Facebook Social Icon
  • YouTube Social  Icon
  • Sahibinden Mağazamız
  • YALCIN CUP PAPER CUP

© 2020 by JVS Elektronik