Please reload

Recent Posts

7 Adımda En İyi Karton Bardak Makinesi Seçimi

February 20, 2018

1/3
Please reload

Featured Posts

7 Adımda En İyi Karton Bardak Makinesi Seçimi

February 20, 2018

 

 

Türkiye pazarında karton bardak makinesi alanların sayısı gittikçe artmaktadır. İyi bir araştırma yapılmadan alınan bardak makineleri kurumundan sonra imalatçılara sıkıntılar yaratabilir. Bir önceki yazıda Mutlaka Bilinmesi Gereken Karton Bardak İmalat Bilgileri(1) paylaşılmıştı. Bu yazıda bardak makinesi alırken mutlaka dikkat edilmesi gereken 7 noktadan bahsedeceğiz. 

 

1.Pazar araştırması mutlaka yapın


Güvenilir üreticiyi seçmek için öncelikle kapsamlı pazar araştırması yapmanız gerekir. Endüstride güvenilen ve popüler üretimin seçilmesi için şirket profilini kontrol etmek akıllıca olacaktır.

 

 

2. Satış öncesi maliyet hesaplama

 

Makine almadan önce kesinlikle maliyet hesaplaması yapın. Makine almayı düşündüğünüz firmadan ön bilgileri almanızı öneriyoruz. Satış öncesi hizmetler arasında, müşterinin bilgi analizini, bütçe maliyetini, tasarımını ve planını sunması, böylece müşterinin bununla ilgili net bir fikri oluşur. Makinenin çıktısını en üst düzeye çıkarmak için ön teslim muayene önerilir. 
 

 

3. Kalite, düşünülmesi gereken en önemli unsurdur

 

Buna ek olarak, müşterilerin beklentilerini ve taleplerini karşılamak için daima gelişmesini isteyen bir kuruluş için şarttır. Birçok karton bardak makinesi üretici firmaları müşterilerine aşağıda verilen hizmeti sunmaktadır. Makine aldığınız zaman bu hizmetleri değerlendirmeniz size fayda sağlar.

 

 

4. Makine hızı, garanti bilgisi 


Makine yapımı, makine hızı ve garanti süresini kontrol etmek iyidir. Bu, uzun süre çalışacak en iyi makineyi seçmenize yardımcı olur.

 

 

5.Makinesi kullanma eğitimi


Karton bardak makinesinin kullanma kılavuzunu hazırlama ile birlikte, imalat şirketleri makinelerini müşterilere kurmak ve ayarlamak için teknisyenlerini gönderir. Ayrıca kullanıcıları makine operasyonları, ürünlerin kalitesini korumak için özel teknikler ve makinenin düzgün bakımıyla ilgili olarak eğitimler veriyorlar. Karton bardak makinesi seçtiğiniz zaman makine kurumu, ayarlanması ve kullanım eğitimi gibi soruların netleştirilmesini öneriyoruz. 

 

 

6. Satış Sonrası Hizmetler

 

Ürün kalitesi müşteri memnuniyetinde her şeyden önce tercih edilen unsurudur. Satış sonrası hizmetlere makine bakım ve güncel hizmetleri içerir. Bir müşteri makineyle ilgili bir sorun yaşıyorsa, üretici şirketle her zaman irtibata geçebilmesi lazım. O yüzden satış sonrası hizmetler bardak makinesi satın aldığınız zaman düşünmeniz gereken en önemli noktalardan biridir. Yalçincup olarak sattığımız makineler firmamız tarafından her müşterini memnun edecek şekilde ayarlanmaya çalışılır.

 

 

7. Yerel tedarikçiler size daha fazla kolaylık sağlayabilir


Daha fazla masraf ve ithalat vergisi ödemememiz için yerel makine tedarikçilere başvurmanız akıllıca olacaktır. Yerel imalat seçimi, yeterli destek, servis ve yedek parça değişimini almanıza yardımcı olur. Yalçincup olarak Çin, Kore makinelerinin ithalatını yapmaktayız. 

 

 

Karton bardak imalatı ile ilgili haberler, bilgiler elde etmek için YALÇİNCUPı takip edin.

 

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

Follow Us
Please reload

Search By Tags
Please reload

Archive
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square

JVS Elektronik olarak vizyonumuz, müşteri memnuniyeti ve kalite ilkelerinden ödün vermeden gerek yurtiçi gerekse yurtdışında markamızın bilinirliğini arttırmak, karton bardak sektörüne yenilikçi ve kaliteli hizmetlerimiz ile yön vermektir.

HIZMETLERİMİZ

Adres:

İkitelli Osb Mah. Tümsan 1.Kısım 5.Blok Sok.Tümsan 1.Kısım Sitesi 5. Blok Apt. No:3/3  Başakşehir/İSTANBUL

0212 485 30 46

E-Mail: jvs@atcpilleri.com

  • Facebook Social Icon
  • YouTube Social  Icon
  • Sahibinden Mağazamız
  • YALCIN CUP PAPER CUP

© 2020 by JVS Elektronik