Please reload

Recent Posts

7 Adımda En İyi Karton Bardak Makinesi Seçimi

February 20, 2018

1/3
Please reload

Featured Posts

Karton Bardak İmalatı Nasıl Yapılır? -Yeni Başlayanlar İçin

February 8, 2018

 

Starbucks Karton Bardakları bile artık ücretli olduğu bu dönemde karton bardak imalatı çok dikkat çekici sektörler arasında yer almaktadır. Karton bardak üretimi genel olarak 5 aşamada gerçekleştiriliyor. Üretimde kullanılan malzemenin kalitesi, bardağın kalitesinde de belirleyici bir unsur olabiliyor.


İlk aşamada bardak temasının tasarımı oluyor. Kaç oz bardak olacak, hangi renklerde olacak, logo yapılacak mı, kaç gramlık kağıt kullanılacak gibi sorular mutlaka cevaplandırılmalı. 


İkinci aşamada baskı kalıbı üretimi gerçekleştiriliyor. İstenen temanın rengi, boyutları gibi tasarıma özel kalıplar üretime hazır hale getiriliyor ve baskı işlemi gerçekleştiriliyor. Yalçincup olarak müşterilerimize hızlı ve kaliteli baskı hizmetleri sunmaktayız.


Üçüncü aşamada ise baskısı yapılan bobinin kesim işlemi yapılıyor. Bu işlemde kesim kalıpları kullanılıyor. Dikkat edilmesi gereken noktalardan biri, baskı makinası ile kesme makinasının kalıbı mutlaka bir birine uyması gerekiyor. Yalçincup kesme hizmetlerinde de size yardımcı olur. 


Dördüncü aşamada ise kesimi tamamlanmış olan bardaklar bardak makinası ile şekillendirme yapılıyor. Karton bardak üretiminin en önemli aşamalarından biri olan şekillendirme aşamasında, bardak makinasını kaliteli, hızı önemli rol oynuyor. Kalitesiz makinalar fazla fire vermekle beraber verimliliğinizde düşürüyor ve maliyetleri artırıyor. Yalçincup pazarlama olarak size en uygun Kore, Çin makinalarını getirme hizmeti sunmaktayız. 


Son aşamada ise kullanıma hazır hale gelmiş olan kullan at bardaklar iç içe getirilerek ambalajlanıyor.

 

Karton bardak imalatı ile ilgili haberler, bilgiler elde etmek için YALÇİNCUPı takip edin.

 

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

Follow Us
Please reload

Search By Tags
Please reload

Archive
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square

JVS Elektronik olarak vizyonumuz, müşteri memnuniyeti ve kalite ilkelerinden ödün vermeden gerek yurtiçi gerekse yurtdışında markamızın bilinirliğini arttırmak, karton bardak sektörüne yenilikçi ve kaliteli hizmetlerimiz ile yön vermektir.

HIZMETLERİMİZ

Adres:

İkitelli Osb Mah. Tümsan 1.Kısım 5.Blok Sok.Tümsan 1.Kısım Sitesi 5. Blok Apt. No:3/3  Başakşehir/İSTANBUL

0212 485 30 46

E-Mail: jvs@atcpilleri.com

  • Facebook Social Icon
  • YouTube Social  Icon
  • Sahibinden Mağazamız
  • YALCIN CUP PAPER CUP

© 2020 by JVS Elektronik