Please reload

Recent Posts

7 Adımda En İyi Karton Bardak Makinesi Seçimi

February 20, 2018

1/3
Please reload

Featured Posts

PE Kaplı Kâğıt Üretim Süreci ve Kullanımı

March 6, 2018

PE Kaplı Kağıt tek plastik kaplamalı kağıt, çift plastik kaplamalı kağıt, su geçirmez Kaplı Kağıt, nem Kaplı Kağıt, PE kağıt, plastik kaplamalı kağıt olarak da adlandırılmaktadır.

 

PE Kaplı Kağıt türleri tekli plastik kaplı kağıt ve çift plastik kaplı kağıt olarak ayrılır: Tek taraflı kaplamalı kağıt üzerinde tek taraflı laminasyon olur. Çiftli plastik kaplamalı kağıt: Çift taraflı laminasyon olduğundan, çift taraflı kaplamalı kağıt olarak da adlandırılıyor.

 

PE Kaplı Kağıt: çeşitli Kraft kağıtlarında, kağıt yüzeyinde kaplanan sıcakta eriyen PE plastik parçacıklarından oluşur.

 

Normal kağıt ile karşılaştırıldığında, kaplamalı kağıt su geçirmez, anti yağ ve PE plastik parçacıkların özelliklerine sahiptir. PE Kaplı Kağıdı gıda paketinin yağlı özelliklerini otomatik olarak alacağı ve su geçirmez özelliklerini kullanması için kaplanmış kağıda paketi yapmak için kullanıldığında, yağ sızdırmazlık özelliklerine sahiptir.

 

Aslı kağıt ahşap elyaftan, güçlü su absorpsiyonundan oluşur, bu yüzden hepimiz kağıdın nem emilim gelgitinden korkuyoruz ve laminasyon PE plastik malzemenin kağıt yüzeyi ile eşit olarak eridiğini çokça oluşuyor. Doğa dostu olan ürünler geri çevrilebilir niteliğinde sahiptir. İstanbul Yalçın cup olarak ham bobin, PE kaplı kağıt, baskı kesim kağıdı satışı yapmaktayız.

 

Karton bardak imalatı ile ilgili haberler, bilgiler elde etmek için YALÇİNCUPı takip edin.

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

Follow Us
Please reload

Search By Tags
Please reload

Archive
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square

JVS Elektronik olarak vizyonumuz, müşteri memnuniyeti ve kalite ilkelerinden ödün vermeden gerek yurtiçi gerekse yurtdışında markamızın bilinirliğini arttırmak, karton bardak sektörüne yenilikçi ve kaliteli hizmetlerimiz ile yön vermektir.

HIZMETLERİMİZ

Adres:

İkitelli Osb Mah. Tümsan 1.Kısım 5.Blok Sok.Tümsan 1.Kısım Sitesi 5. Blok Apt. No:3/3  Başakşehir/İSTANBUL

0212 485 30 46

E-Mail: jvs@atcpilleri.com

  • Facebook Social Icon
  • YouTube Social  Icon
  • Sahibinden Mağazamız
  • YALCIN CUP PAPER CUP

© 2020 by JVS Elektronik