Ambalaj Atık Yönetiminde Yeni Dönem Başlıyor!


Çevre ve Şehircilik Bakanlığı tarafından hazırlanan ve 27 Aralık 2017 tarihli Resmi Gazete’de yayımlanan Ambalaj Atıklarının Kontrolü Yönetmeliği, 1 Ocak 2018 tarihinde yürürlüğe girdi.


Yönetmelik konusunda bilgilendirdi

31 Mart 2018’e kadar yapılması gereken söz konusu bildirimler, 2017 yılı faaliyetleri esas alınarak yapılacağından 24.8.2011 tarihli ve 28035 sayılı Resmi Gazetede yayınlanan “Ambalaj Atıklarının Kontrolü Yönetmeliği” kapsamı dahilinde yapılacaktır.


Bildirimler için son tarih


Bildirimler için son tarih Mart ayı sonu olarak belirlenmiştir. Ayrıca yükümlülüğünü yetkilendirilmiş kuruluş aracılığıyla yerine getiren piyasaya sürenler, yapacakları sözleşmenin en geç Haziran ayı sonuna kadar Ambalaj Bilgi Sistemi üzerinden gönderilmesini sağlamalıdırlar.


https://www.gidahatti.com/ambalaj-atik-yonetiminde-yeni-donemin-kodlari-95025/
#KOREANPAPERCUPMACHINE #TURKEYPEPAPER #7OZVENDINGPAPERCUPS #TURKEYPAPERCUP #PAPERCUPMACHINE #PECOATEDPAPER #KARTONBARDAKMAKINASI #KOREANMACHİNE #YALCINCUPPAPERCUP #PAPERCUP #KARTONBARDAK

Featured Posts
Recent Posts
Archive
Search By Tags
Henüz etiket yok.
Follow Us
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square

JVS Elektronik olarak vizyonumuz, müşteri memnuniyeti ve kalite ilkelerinden ödün vermeden gerek yurtiçi gerekse yurtdışında markamızın bilinirliğini arttırmak, karton bardak sektörüne yenilikçi ve kaliteli hizmetlerimiz ile yön vermektir.

HIZMETLERİMİZ

Adres:

İkitelli Osb Mah. Tümsan 1.Kısım 5.Blok Sok.Tümsan 1.Kısım Sitesi 5. Blok Apt. No:3/3  Başakşehir/İSTANBUL

0212 485 30 46

E-Mail: jvs@atcpilleri.com

  • Facebook Social Icon
  • YouTube Social  Icon
  • Sahibinden Mağazamız
  • YALCIN CUP PAPER CUP

© 2020 by JVS Elektronik