top of page

Karton Bardak İmalatı Nasıl Yapılır? -Yeni Başlayanlar İçin


Starbucks Karton Bardakları bile artık ücretli olduğu bu dönemde karton bardak imalatı çok dikkat çekici sektörler arasında yer almaktadır. Karton bardak üretimi genel olarak 5 aşamada gerçekleştiriliyor. Üretimde kullanılan malzemenin kalitesi, bardağın kalitesinde de belirleyici bir unsur olabiliyor.

İlk aşamada bardak temasının tasarımı oluyor. Kaç oz bardak olacak, hangi renklerde olacak, logo yapılacak mı, kaç gramlık kağıt kullanılacak gibi sorular mutlaka cevaplandırılmalı.

İkinci aşamada baskı kalıbı üretimi gerçekleştiriliyor. İstenen temanın rengi, boyutları gibi tasarıma özel kalıplar üretime hazır hale getiriliyor ve baskı işlemi gerçekleştiriliyor. Yalçincup olarak müşterilerimize hızlı ve kaliteli baskı hizmetleri sunmaktayız.

Üçüncü aşamada ise baskısı yapılan bobinin kesim işlemi yapılıyor. Bu işlemde kesim kalıpları kullanılıyor. Dikkat edilmesi gereken noktalardan biri, baskı makinası ile kesme makinasının kalıbı mutlaka bir birine uyması gerekiyor. Yalçincup kesme hizmetlerinde de size yardımcı olur.

Dördüncü aşamada ise kesimi tamamlanmış olan bardaklar bardak makinası ile şekillendirme yapılıyor. Karton bardak üretiminin en önemli aşamalarından biri olan şekillendirme aşamasında, bardak makinasını kaliteli, hızı önemli rol oynuyor. Kalitesiz makinalar fazla fire vermekle beraber verimliliğinizde düşürüyor ve maliyetleri artırıyor. Yalçincup pazarlama olarak size en uygun Kore, Çin makinalarını getirme hizmeti sunmaktayız.

Son aşamada ise kullanıma hazır hale gelmiş olan kullan at bardaklar iç içe getirilerek ambalajlanıyor.


Karton bardak imalatı ile ilgili haberler, bilgiler elde etmek için YALÇİNCUPı takip edin.


#KOREANPAPERCUPMACHINE #7OZVENDINGPAPERCUPS #TURKEYPAPERCUP #KOREANMACHİNE #YALCINCUPPAPERCUP #PAPERCUP #KARTONBARDAK #PECOATEDPAPER #KARTONBARDAKMAKINASI #PAPERCUPMACHINE #TURKEYPEPAPER #KARTONBARDAKIMALATI #KARTONBARDAKÜRETİMİ #KAĞITBARDAKÜRETİMİ

Featured Posts
Recent Posts
Archive
Search By Tags
Henüz etiket yok.
Follow Us
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square
bottom of page