top of page

PE Kaplı Kâğıt Üretim Süreci ve Kullanımı


Karton Bardak Istanbul Yalcincup PE Coated Machine

PE Kaplı Kağıt tek plastik kaplamalı kağıt, çift plastik kaplamalı kağıt, su geçirmez Kaplı Kağıt, nem Kaplı Kağıt, PE kağıt, plastik kaplamalı kağıt olarak da adlandırılmaktadır.

PE Kaplı Kağıt türleri tekli plastik kaplı kağıt ve çift plastik kaplı kağıt olarak ayrılır: Tek taraflı kaplamalı kağıt üzerinde tek taraflı laminasyon olur. Çiftli plastik kaplamalı kağıt: Çift taraflı laminasyon olduğundan, çift taraflı kaplamalı kağıt olarak da adlandırılıyor.


PE Kaplı Kağıt: çeşitli Kraft kağıtlarında, kağıt yüzeyinde kaplanan sıcakta eriyen PE plastik parçacıklarından oluşur.


Normal kağıt ile karşılaştırıldığında, kaplamalı kağıt su geçirmez, anti yağ ve PE plastik parçacıkların özelliklerine sahiptir. PE Kaplı Kağıdı gıda paketinin yağlı özelliklerini otomatik olarak alacağı ve su geçirmez özelliklerini kullanması için kaplanmış kağıda paketi yapmak için kullanıldığında, yağ sızdırmazlık özelliklerine sahiptir.


Aslı kağıt ahşap elyaftan, güçlü su absorpsiyonundan oluşur, bu yüzden hepimiz kağıdın nem emilim gelgitinden korkuyoruz ve laminasyon PE plastik malzemenin kağıt yüzeyi ile eşit olarak eridiğini çokça oluşuyor. Doğa dostu olan ürünler geri çevrilebilir niteliğinde sahiptir. İstanbul Yalçın cup olarak ham bobin, PE kaplı kağıt, baskı kesim kağıdı satışı yapmaktayız.


Karton bardak imalatı ile ilgili haberler, bilgiler elde etmek için YALÇİNCUPı takip edin.

#KARTONBARDAKIMALATI #KAĞITBARDAKÜRETİMİ #KOREANPAPERCUPMACHINE #7OZVENDINGPAPERCUPS #TURKEYPAPERCUP #KARTONBARDAK #KOREANMACHİNE #YALCINCUPPAPERCUP #PAPERCUP #PECOATEDPAPER #KARTONBARDAKMAKINASI #PAPERCUPMACHINE #KARTONBARDAKÜRETİMİ #TURKEYPEPAPER

Featured Posts
Recent Posts
Archive
Search By Tags
Henüz etiket yok.
Follow Us
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square
bottom of page